Info voor Leden

Vakanties & Activiteiten


Grote Clubactie
15-09-2018 t/m 11-12-2018

Herfstvakantie

13-10-2018 t/m 21-10-2018

Sinterklaas op de Club
28-11-2018

Kerstvakantie

22-12-2018 t/m 06-01-2019

Carnavalsbal
22-02-2019

Carnavalsvakantie

02-03-2019 t/m 10-03-2019

Lege Flessenactie
11-03-2019 t/m05-04-2019

Goede Vrijdag

19-04-2019

Meivakantie

20-04-2019 t/m 05-05-2019

Kamp
29-05-2019 t/m 01-06-2019

Pinkstermaandag

09-06-2019

Jaarafsluiting
22-06-2019

Zomervakantie

06-07-2019 t/m 18-08-2019

Groepsnamen en tijden

Blauw
Maandag ~ 18:30 - 20:00 uur
blauw@knutselmolen.nl

Oranje
Woensdag ~ 18:30 - 20:00 uur
oranje@knutselmolen.nl

Geel
Woensdag ~ 18:30 - 19:30 uur
geel@knutselmolen.nl

Paars
Vrijdag ~ 18:30 - 20:00 uur
paars@knutselmolen.nl

Groen
Vrijdag ~ 18:30 - 19:30 uur
groen@knutselmolen.nl

Roze
Vrijdag ~ 18:30 - 20:00 uur
roze@knutselmolen.nl

Volwassenen
Vrijdag ~ 09:15 - 11:30 uur
info@knutselmolen.nl


Nieuwe leiding en stagiaires

We zijn op zoek naar leiding! Vind je het leuk om een avondje in de week te komen knutselen met kinderen, dan ben je bij ons van harte welkom! Als je graag leiding zou willen worden kun je een afspraak maken om een keer te komen kijken, je mag mailen naar Linda Verhagen via bestuur@knutselmolen.nl. Staigaires mogen contact opnemen met Linda Meijs via info@knutselmolen.nl.